ENGDE

Eredmények 2023-2024

Diák/ok
Hangszer
Minősítés
Tanár
Korrepetítor
Egyéb

XXII. Sistrum Zenei Verseny - fafúvós

2024. 02. 09. – Szombathely
Medgyes Tamara
fagott
arany minősítés
Rajnai Klára
Pál Judit

Harazdy Bánk
fagott
arany minősítés
Rajnai Klára
Pál Judit

Nagy Borbála Ágnes
oboa
arany minősítés
Farkas Anna
Pál Judit


I. Zeneiskolai Rézfúvós Fesztiválon Sztán István emlékére

2024. 01. 31. – Weiner Leó Zeneiskola, Budapest
Orbán János Pál
baritonkürt
ezüst
Takáts Tibor
Mészárosné Petrován Mária


X. Országos Bihari János Hegedű-, Gordonka-, és Vonós Kamarazene Verseny

2023. 12. 07–09. – Abony
Rujp Anna
hegedű
arany
Bogáti László
Amano Seri


V. Leopold Mozart Háziverseny (2023)

2023. 11. 24. – Leopold Mozart Zeneiskola
Harazdy Bánk
fagott
kiemelt arany
Rajnai Klára
Pál Judit
IV. korcsoport
Czuczor Zsolna Anna
furulya
arany
Rajnai Klára
Pál Judit
HEK
Karacsi Patrik Benett
zongora
arany
Bagi-Fiatal Lilla

HEK
Baranyay Vivien
harántsíp
arany
Soproni Ildikó
Pál Judit
I. korcsoport
Bihari Kinga
zongora
ezüst
Amano Seri

I. korcsoport
Dános Barbara
fuvola
ezüst
Soproni Ildikó
Pál Judit
I. korcsoport
Faragó Adél
fuvola
ezüst
Váta Izabella
Pál Judit
I. korcsoport
Garay Fülöp Márton
fagott
arany
Rajnai Klára
Pál Judit
I. korcsoport
Gergely István Miklós
zongora
arany
Bagi-Fiatal Lilla

I. korcsoport
Gregorich Terézia
fuvola
ezüst
Soproni Ildikó
Pál Judit
I. korcsoport
Gyurkó Gréta
cselló
ezüst
Szijártóné Tersztyánszky Dorottya
Amano Seri
I. korcsoport
Medgyes Balázs
zongora
ezüst
Amano Seri

I. korcsoport
Medgyes Tamara
fagott
arany
Rajnai Klára
Pál Judit
I. korcsoport
Nabilek Panna
hegedű
arany
Rábainé Vörös Györgyi
Amano Seri
I. korcsoport
Nagy-György Julianna
hegedű
ezüst
Bogáti László
Amano Seri
I. korcsoport
Németh-Tasnádi Sára
hegedű
arany
Bogáti László
Amano Seri
I. korcsoport
Nobilis Johanna Zsófia
furulya
arany
Rajnai Klára
Pál Judit
I. korcsoport
Orbán János Pál
baritonkürt
arany
Takáts Tibor
Amano Seri
I. korcsoport
Simon Olivér
zongora
arany
Kulcsár Naómi

I. korcsoport
Szimicsku Szofi
hegedű
arany
Bogáti László
Amano Seri
I. korcsoport
Vass Viktória
fuvola
ezüst
Soproni Ildikó
Pál Judit
I. korcsoport
Adler Dóra
fuvola
ezüst
Fülep Márk
Pál Judit
II. korcsoport
Balogh Blanka Arina
fuvola
arany
Váta Izabella
Pál Judit
II. korcsoport
Barta Botond
hegedű
arany
Rábainé Vörös Györgyi
Amano Seri
II. korcsoport
Bihari Zita
hegedű
ezüst
Rábainé Vörös Györgyi
Amano Seri
II. korcsoport
Császár Nimród
cselló
kiemelt arany
Szijártóné Tersztyánszky Dorottya
Amano Seri
II. korcsoport
Fánkuly Hédi
furulya
arany
Rajnai Klára
Pál Judit
II. korcsoport
Guardado Alexander
cselló
ezüst
Szijártóné Tersztyánszky Dorottya
Amano Seri
II. korcsoport
Hernádi Zara
klarinét
arany
Ujj Andrea
Amano Seri
II. korcsoport
Jutasi Benedek
gitár
ezüst
Sági Zsolt

II. korcsoport
Kandrács Luca
zongora
arany
Dósa Károlyné

II. korcsoport
Makara Noémi
zongora
bronz
Kulcsár Naómi

II. korcsoport
Máthé Gergely
zongora
arany
Dósa Károlyné

II. korcsoport
Novai Léna
zongora
ezüst
Kertész Dóra

II. korcsoport
Ruzsics Emília
zongora
bronz
Kulcsár Naómi

II. korcsoport
Szász Attila
trombita
kiemelt arany
Szász József
Pál Judit
II. korcsoport
Tóth Bálint
klarinét
kiemelt arany
Ujj Andrea
Amano Seri
II. korcsoport
Simon Anna
zongora
kiemelt arany
Dósa Károlyné

IV. korcsoport
Bódi Emma
zongora
ezüst
Bagi-Fiatal Lilla

III. korcsoport
Derhán László
trombita
ezüst
Takáts Tibor
Amano Seri
III. korcsoport
Juhász Csilla Veronika
fuvola
ezüst
Soproni Ildikó
Pál Judit
III. korcsoport
Kerekes Ábel
ütő
bronz
Kéringer Lőrinc/Gacsályi Róbert
Amano Seri
III. korcsoport
Bíró Zsomber
gitár
bronz
Palatin Eduárd

III. korcsoport
Kósa Emma Zorka
zongora
ezüst
Szekér Bernadett

III. korcsoport
Kovács Patrik
zongora
ezüst
Szekér Bernadett

III. korcsoport
Rujp Anna
hegedű
arany
Bogáti László

V. korcsoport
Kozma Sámuel
altfurulya
bronz
Soproni Ildikó
Amano Seri
III. korcsoport
Makara Kristóf
klarinét
ezüst
Ujj Andrea
Amano Seri
III. korcsoport
Nagy Máté Zsolt
hegedű
ezüst
Bogáti László
Amano Seri
III. korcsoport
Nagy Sámson
ütő
bronz
Kéringer Lőrinc
Amano Seri
III. korcsoport
Németh Sebestyén
ütő
ezüst
Kéringer Lőrinc
Amano Seri
III. korcsoport
Prókai Adél
hegedű
ezüst
Rábainé Vörös Györgyi
Amano Seri
III. korcsoport
Till Márk
zongora
ezüst
Kulcsár Naómi

III. korcsoport
Kolosy Bettina
gitár
ezüst
Palatin Eduárd

III. korcsoport
Csenger Kinga
zongora
ezüst
Dósa Károlyné

IV. korcsoport
Kapodisztria Danaé
fuvola
arany
Váta Izabella
Pál Judit
IV. korcsoport
Rábai Réka
hegedű
arany
Rábainé Vörös Györgyi
Amano Seri
IV. korocsoport
Rácz Anna Mária
fuvola
ezüst
Fülep Márk
Pál Judit
IV. korcsoport
Strüning Noel
zongora
kiemelt arany
Heizer Zsófia

V. korcsoport
Fajszi Karsa
zongora
kiemelt arany
Heizer Zsófia

V. korcsoport
Major Lili
zongora
arany
Dósa Károlyné

V. korcsoport
Zimon Zsombor
zongora
arany
Dósa Károlyné

V. korcsoport
Gérus Rebeka
fuvola
ezüst
Váta Izabella
Pál Judit
V. korcsoport
Nagy Borbála Ágnes
oboa
kiemelt arany
Farkas Anna
Pál Judit
V. korcsoport

XI. Ferenczy György Nemzetközi Chopin Zongoraverseny

2023. 11. 16–18. – Gödöllő
Karacsi Erik
zongora - I. korcsoport
dicséret
Bagi-Fiatal Lilla


Tyupko András
zongora - III. korcsoport
dicséret
Bagi-Fiatal Lilla


Simon Anna
zongora
sikeresen részt vett
Dósa Károlyné


Kiss Máté
zongora
sikeresen részt vett
Heizer Zsófia



Danubia Talents Nemzetközi Zongoraverseny

2023. 11. 15. – 
Tyupko András
zongora
II. helyezés
Bagi-Fiatal Lilla



Gratulálunk!