ENGDE

Aktuális



Nyári ügyelet a zeneiskolában

2024. 07. 10.–08. 23.
dátum időpont név elérhetőség helyszín
2024. július 10. 09:00 - 13:00 Soltész Anikó 30/729-7577 II. emelet
2024. július 24. 09:00 - 13:00 Soltész Anikó 30/729-7577 II. emelet
2024. augusztus 7. 09:00 - 13:00 Szekér Bernadett 30/729-7024 II. emelet
2023. augusztus 21. 09:00 - 13:00 Szijártóné Tersztyánszky Dorottya 20/412-4688 II. emelet

Tanévzáró hangverseny és piknik

2024. 06. 20. – 18:00 - Zeneiskola udvara

Dal Derby Országos Énekverseny

2024. 06. 08. – Budapest, Lóvasút

Gulyás Johanna - Ifjusági Musical kategória: I. Díj és Különdíjat kapott fellépési lehetőséggel a keszthelyi Festetics kastélyban

Tanára: Szabó Alexa

 

Gratulálunk a szép eredményhez!


Heizer Zsófia zongoratanárunk Aranycsengő Pedagógiai Díjban részesült

2024. 06. 03.

Az Érdi Tankerületi Központ minden tanévben díjaz iskoláiban pedagógusokat kiemelkedő szakmai tevékenységükért.

 

Büszkék vagyunk tanárunkra, Heizer Zsófiára, hogy idén ő is megkapta ezt a rangos elismerést.

 


VIII. Regionális Egressy Zongoraverseny

2024. 04. 22. – Komárom

Kovács Patrik - ezüst minősítés

tanára: Szekér Bernadett

 

Treer Cecília - ezüst minősítés

tanára: Bagi-Fiatal Lilla

 

Kandrács Luca - arany minősítés + nívódíj és különdíj

tanára: Dósa Károlyné

 

Szívből gratulálunk a szép eredményekhez!

 

 


XIII. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny

2024. 04. 20–21. – Veszprém

Simon Anna- Kiss Máté - I. díj

Tanáruk: Dósa Károlyné és Heizer Zsófia, akik külön tanári díjban is részesültek.

 

Horváth Tünde - Lukács Emma - elismerő ajándékot kaptak a szép szereplésükért

Tanáruk: Bagi-Fiatal Lilla

 

Gratulálunk a szép eredményekhez!


Végzős növendékek hangversenye

2024. 04. 10–12.

 

 


Korábbi események: Korábbiak elrejtése

Felvételi meghallgatások új növendékek számára a 2024-25-ös tanévre

2024. 06. 10–12.

A felvételi meghallgatások regisztrációhoz kötöttek.

A regisztrációt ide kattintva tehetik meg: Regisztráció

 

Felvételi meghallgatás időpontok minden hangszerre:

június 10-11-12 (hétfő-kedd-szerda) - 14:00-18:00 között.

 

Terembeosztást ide kattintva tekinthetik meg.


Műszaki hiba

2024. 06. 04–21.

Kedves Látogatók!

Technikai okok miatt a zeneiskola telefonjai nem üzemelnek. Sürgős esetben a következő mobilszámon érhetnek el minket: 06/30-729-7024, illetve emailben tudunk segítséget nyújtani.

titkarsag@leopoldmozart.hu

 

Köszönjük megértésüket!


A Leopold Mozart Zeneiskola Illyésben tanuló növendékeinek hangversenye

2024. 05. 16. – 18:00 Kamaraterem

Műsor


Nyílt napok

2024. 05. 06–08. – Kamaraterem

Iskolánk művészeti képzéseire az általános- és középiskolai korosztályból várjuk a jelentkezőket. 

Zeneiskolánk nyílt napjai az alábbi időpontokban látogathatók:

2024. május 6 (hétfő): 17:30-18:30

2024. május 7 (kedd): 16:30-17:30

2024. május 8 (szerda): 15:30-16:30

Mindhárom napon hangszerbemutatókat, hangszersimogatót tartunk és tájékoztatást adunk a Zeneiskola működéséről.

A nyílt napokat a zeneiskolai felvételi meghallgatás követi június folyamán, ami regisztrációhoz kötött. A felvételivel kapcsolatos információkat a későbbiekben teszünk közzé.

 


6. Növendékhangverseny

2024. 04. 23. – 17:30 - Kamareterem

Műsor


Szülői tájékoztató (szolfézst tanuló növendékeink számára)

2024. 04. 22. – 18:00 on-line

A linket az érintett szülőknek megküldtük


Zenés "színház az egész világ" Országos és Kárpát-medencei Művészeti Verseny

2024. 04. 20–21. – Balatonfüred

Gulyás Johanna korosztályában legfiatalabbként nagyon szépen teljesítményt nyújtott.

Felkészítőtanára: Szabó Alexa


VII. "Ne Felejts" Népdaléneklési Verseny

2024. 04. 20. – Kamaraterem

Eredmények


XXXIII. Régiós „Lantos Magda” Zongoraverseny

2024. 03. 29. – Veszprém

Sziklássy Viola - ezüst - tanára Bagi-Fiatal Lilla

Tyupko András - kiemelet arany - tanára: Bagi-Fiatal Lilla

Fajszi Karsa - kiemelt arany - tanára: Heizer Zsófia

Strüning Leon - arany - tanára: Heizer Zsófia

 

Gratulálunk a szép eredményekhez!


Kreatív fuvolaverseny

2024. 03. 22. – Online

I. kategória 3. korcsoport:

1. hely: Kovács Aisa (tanára: Váta Izabella)

2. hely: Vasady-Hoppál Vivien (tanára: Fülep Márk)


Bach Mindenkinek Fesztivál - hangverseny J. S. Bach születésnapja alkalmából

2024. 03. 20. – 18:00 Kamaraterem

Műsor


V. Regionális Gitárfesztivál

2024. 03. 19. – Biatorbágy

Görgőy Miklós ezüst helyezés

Tanára: Palatin Eduárd

 

Gratulálunk a szép eredményhez!


Regionális Szaxofon- és Klarinétverseny

2024. 03. 09. – Érd

Hernádi Zara Regina - arany

Tóth Bálint - arany és különdíj a "Színpadi jelenlétért"

Makara Kristóf Bendegúz - ezüst és különdíj a "Muzikalitásért és érzékeny előadásmódjáért"

Tanáruk: Ujj Andrea - eredményes felkészítő munkáért különdíjat kapott

Korrepetítor: Amano Seri - korrepetítori munkáért elismerő díjat kapott

 

Szívből gratulálunk a szép eredményekhez.


VII. Országos Oboafesztivál

2024. 03. 09. – Budapest

Salamon Hedvig - bronz

Németh Natali - ezüst

Nagy Borbála - arany

Tanáruk: Farkas Anna - tanári különdíj

Zongorakísérő - Pál Judit

 

Szívből gratulálunk a szép eredményekhez.


IX. Nemzetközi Zongorafesztivál

2024. 03. 08–10. – Törökszentmiklós

Simon Anna - arany minősítés

Tanára: Dósa Károlyné Iringó

Dósa Károlyné a legeredményesebb a legeredményesebb felkészítő tanár díjat kapta.

 

Szívből gratulálunk a szép eredményhez.


Várhegyi Lajos kamarazene-sorozat 6.

2024. 03. 08. – 18:00 - Kamaraterem


Online zeneirodalom vetélkedő

2024. 02. 29. – On line

Növendékek:

Borsodi Balázs; Jakab Dóra, Major Lili, Máthé Anna (m.v), Strüning Leon, Strüning Noel, Tunkel Hanga

Tanáruk: Kecskésné Papp Ágnes

 

Maximális pontszámot értek el.

 

Szívből gratulálunk a szép eredményhez.


Növendékhangverseny 4.

2024. 02. 28. – 17:30 - Kamaraterem

Műsor


XIII. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny területi döntő

2024. 02. 16. – Szentendre

Simon Anna - Kiss Máté - 54 ponttal a döntőbe jutottak.

Tanáraik: Dósa Iringó, Heizer Zsófia

 

Horváth Tünde - Lukács Emma 53 ponttal döntőbe jutottak.

Tanáruk: Bagi - Fiatal Lilla

 

Kandrács Luca - Máthé Gergely - szépen szerepeltek.

Tanáruk: Dósa Iringó

 

Szeretettel gratulálunk !



XXII. Sistrum Zenei Verseny - fafúvós

2024. 02. 09. – Szombathely

Medgyes Tamara - fagott - arany minősítés
Harazdy Bánk - fagott - arany minősítés

Tanáruk: Rajnai Klára

Nagy Borbála Ágnes - oboa - arany minősítés
Tanára: Farkas Anna

Zongorán kísért: Pál Judit

 

Szívből gratulálunk a szép eredményekhez!


I. Zeneiskolai Rézfúvós Fesztivál Sztán István emlékére

2024. 01. 31. – Weiner Leó Zeneiskola (Budapest)

Orbán János - baritonkürt - első korcsoportban ezüst minősítést kapott.

Felkészítő tanára: Takáts Tibor

Korrepetitor: Mészárosné Petrován Mária

Gratulálunk!


Növendékhangverseny

2024. 01. 25. – 17:30 - Kamaraterem

Műsor


Félévi bizonyítványok kiosztása

2024. 01. 22–26.

Téli szünet a Zeneiskolában

2023. 12. 20.–2024. 01. 07.

 


Adventi Hangverseny

2023. 12. 16. – 18:00 - Református Templom és Gyülekezeti Központ

 


Adventi hangverseny

2023. 12. 16. – 18:00 - Református Templom és Gyülekezeti Központ


X. Országos Bihari János Hegedű-, Gordonka-, és Vonós Kamarazene Verseny

2023. 12. 07–09. – Bihari János AMI - Abony

Rujp Anna (9.o) - arany minősítés


Felkészítő tanára: Bogáti László
Zongorakísérő: Amano Seri

Gratulálunk a szép eredményhez!


Növendékhangverseny 2.

2023. 11. 27. – 17:30 - Kamaraterem

Műsor


I. Hormai József Regionális Énekverseny

2023. 11. 25. – Budapest

Gratulálunk Rujp Eszternek a sikeres felkészülésért.

Felkészítőtanára: Szabó Alexa
Zongorakísérő: Szekér Bernadett



XI. Ferenczy György Nemzetközi Chopin Zongoraverseny

2023. 11. 16–18. – Gödöllő

I. korcsoport:
Dicséret - Karacsi Erik (tanára: Bagi-Fiatal Lilla)

III. korcsoport
Dicséret- Tyupko András (tanára: Bagi-Fiatal Lilla)

További résztvevők, akik szintén szépen szerepeltek:

Simon Anna (tanára: Dósa Iringó)
Kiss Máté (tanára: Heizer Zsófia)

Gratulálunk!


Zeneirodalom vetélkedő

2023. 11. 16. – Online

Résztvevők:
Máthé Anna, Strüning Noel és Leon, Borsodi Balázs, Jakab Dóri, Major Lili

Felkészítőtanáruk:
Kecskésné Papp Ágnes


Danubia Talents Nemzetközi Zongoraverseny

2023. 11. 15.

A versenyen II. helyezést ért el Tyupko András.
Tanára: Bagi Fiatal Lilla

Gratulálunk!


Jótékonysági hangverseny

2023. 11. 14. – PostArt

A hangversenyen fellépő növendékeink szépen szerepeltek:
Szász Attila trombita, tanára és zg: Szász József
Horváth Anna fuvola, tanára: Fülep Márk, zg. Pál Judit
Rujp Anna hegedű, tanára: Bogáti László, zg. Amano Seri


Szent Márton ünnepi vesperása

2023. 11. 10. – 17:00 - Római Katolikus Templom - Budaörs


Krause Annamária zongora mesterkurzus

2023. 11. 08. – Kamaraterem 10:00-18:00

Plakát

Bemutatkozó hangverseny - műsor


Várhegyi Lajos kamarazene-sorozat 5.

2023. 11. 07. – 18:00 Kamaraterem

Őszi szünet

2023. 10. 28.–11. 05.

Növendékhangverseny 1.

2023. 10. 18. – 17:30 Kamaraterem

Műsor



Zene Világnapja hangverseny - Leopold Mozart Díjak átadása

2023. 10. 01–31. – Budaörsi Református Templom 17 óra

Meghívó




Szülői tájékoztató és értekezlet

2023. 09. 20. – 18:00 on-line

Borsányi Márton hangszerbemutató hangversenye (virginál)

2023. 09. 13. – 18:00 - Kamaraterem

Szakály Mátyás Díjátadó Ünnepség

2023. 09. 13. – Budaörs Városháza
Zeneiskolánk növendékei zenei műsorukkal közreműködtek a díjátadón

Beiratkozás régi és új növendékeinknek

2023. 09. 04–06. – 14:00-18:00
Kérjük, hogy a beiratkozáskor az összes asztalunknál jelenjenek meg. 

Legelőször kérjük, hogy a Szülői nyilatkozatokat töltsék ki és ezt ellenőriztessék az 1. asztalnál lévő kollegákkal. 
Ezt követően jöjjenek a többi asztalhoz a csoportos órák beosztására, adategyeztetésre, stb.

A beiratkozás rendje:

1.asztal: Szülői nyilatkozatok kitöltése, aláírandók (Adatvédelem, Házirend, helyszínen kitöltendő és aláírandó)

2.asztal: Csoportos órák felvétele a kiküldött beosztás szerint – kivétel új növendékek. A hangszeres órák beosztása a főtárgy-tanárokkal egyeztetett módon történik.

3.asztal: Adategyeztetés, Bizonyítvány leadása

4.asztal: Befizetések: Hangszerhasználati adomány; illetve a tájékoztató füzet és a gyakorlási napló kifizetése.



Kérjük, hogy a térítési-, és tandíjra vonatkozó kedvezményre/mentességre vonatkozó kérelmüket, és a jogosultságot alátámasztó hivatalos  dokumentumokat hozzák magukkal már a beiratkozásra! (Díjkedvezmény , Díjmentesség)

A Térítési- és Tandíj befizetésére vonatkozó tudnivalókat a beiratkozások után küldjük meg, azt nem lehet a helyszínen befizetni.


A gyermeket a beiratkozásra nem szükséges elhozni.


További információkért kérjük ide kattintson

Felvételi pótmeghallgatások

2023. 08. 29. – 14:00-18:00 között



Tájékoztató

2023. 08. 21.–09. 14.

Kedves Látogatók!

Technikai okok miatt a zeneiskola telefonjai nem üzemelnek. Sürgős esetben a következő mobilszámon érhetnek el minket: 06/30-729-7024, illetve emailben tudunk segítséget nyújtani.
 
Köszönjük megértésüket!