ENGDE

Eredmények 2020-2021

Diák/ok
Hangszer
Minősítés
Tanár
Korrepetítor
Egyéb

Leopold Mozart Háziverseny 2020

2020. 11. 19. – 
Bódi Emma
zongora, Hek 2
Arany
Bagi-Fiatal Lilla


Kerekes Ábel
szolfézs, Ek
Arany
Vatamány Sándorné


Nagy Máté Zsolt
hegedű, Hek
Arany
Bogáti László


Prókai Adél
hegedű, Hek
Arany
Rábainé Vörös Györgyi
Szekér Bernadett

Anducska-Kemény Lelle
zongora
Arany
Dósa Károlyné


Balogh Blanka
furulya
Arany
Soproni Ildikó
Óhidiné Pál Judit

Czink Nóra
szolfézs
Arany
Vatamány Sándorné


Dimény Hanga
zongora
Arany
Bagi-Fiatal Lilla


Endreffy Villő
hegedű
Arany
Rábainé Vörös Györgyi
Szekér Bernadett

Fokasz Zsombor Thanosz
zongora
Arany
Vissi Barnabás


Kapodisztria Danaé
fuvola
Arany
Soproni Ildikó
Óhidiné Pál Judit

Kerekes Luca
oboa
Arany
Farkas Anna
Szekér Bernadett

Kozma Sámuel
furulya
Ezüst
Soproni Ildikó
Óhidiné Pál Judit

Kukucska Szabolcs
zongora
Arany
Bagi-Fiatal Lilla


Mihalicza Kinga
gitár
Arany
Sági Zsolt


Németh Mátyás
trombita
Arany
Takáts Tibor
Óhidiné Pál Judit

Prohászka Zita
hegedű
Arany
Rábainé Vörös Györgyi
Szekér Bernadett

Rábai Réka
hegedű
kiemelt Arany
Rábainé Vörös Györgyi
Szekér Bernadett

Simon Abigél
hegedű
Arany
Rábainé Vörös Györgyi
Szekér Bernadett

Varga Emma
zongora
Arany
Bagi-Fiatal Lilla


Varga Lili Anna
furulya
Arany
Farkas Anna
Szekér Bernadett

Vatamány Szófia
fuvola
Arany
Soproni Ildikó
Óhidiné Pál Judit

Anducska-Kemény Zente
cselló
kiemelt Arany
Szijártóné Tersztyánszky Dorottya
Szekér Bernadett

Antoni Elza
szolfézs
kiemelt Arany
Vatamány Sándorné


Henn Boróka
cselló
Ezüst
Baksa Krisztina
Szekér Bernadett

Kuszkó Boglárka
zongora
Arany
Dósa Károlyné


Marosffy Zsófia
zongora
Ezüst
Heizer Zsófia


Máthé Mátyás
trombita
Ezüst
Takáts Tibor
Óhidiné Pál Judit

Moto Delinke
zongora
Arany
Heizer Zsófia


Rózsa Benjámin Noel
harsona
Ezüst
Boros Ádám


Simon Anna
zongora
Arany
Dósa Károlyné


Szekeres Lili
fuvola
Bronz
Soproni Ildikó
Óhidiné Pál Judit

Szentandrási-Szabó Lilla
fuvola
Ezüst
Soproni Ildikó
Óhidiné Pál Judit

Tagscherer Botond
szolfézs
kiemelt Arany
Kecskésné Papp Ágnes


Vasady-Hoppál Vivien
fuvola
Arany
Fülep Márk
Óhidiné Pál Judit

Bödör Anna
gitár
Arany
Sági Zsolt


Fajszi Karsa
zongora
kiemelt Arany
Heizer Zsófia


Gérus Rebeka
fuvola
Arany
Kovács Kinga
Óhidiné Pál Judit

Hegedüs Anna Barbara
fuvola
Ezüst
Soproni Ildikó
Óhidiné Pál Judit

Pilissy Orsolya
hegedű
Arany
Rábainé Vörös Györgyi
Szekér Bernadett

Rujp Anna
hegedű
Arany
Bogáti László
Szekér Bernadett

Wijnands Paula
zongora
Arany, A Chopin mű előadásáért a zsűri különdíja
Dósa Károlyné


Winter Zóra
hegedű
Ezüst
Bogáti László
Szekér Bernadett

Zimon Zsombor
zongora
Ezüst
Dósa Károlyné



XVI. Országos Friss Antal Gordonkaverseny Területi válogató

2020. 10. 17. – Online
Anducska-Kemény Zente
gordonka
Továbbjutott az országos döntőbe
Szijártóné Tersztyánszky Dorottya
Vissi Barnabás
Maximális pontszámot kapott

Gratulálunk!