VIII. Regionális Egressy Zongoraverseny
Kovács Patrik - ezüst minősítés
tanára: Szekér Bernadett
Treer Cecília - ezüst minősítés
tanára: Bagi-Fiatal Lilla
Kandrács Luca - arany minősítés + nívódíj és különdíj
tanára: Dósa Károlyné
Szívből gratulálunk a szép eredményekhez!
XIII. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny
Simon Anna- Kiss Máté - I. díj
Tanáruk: Dósa Károlyné és Heizer Zsófia, akik külön tanári díjban is részesültek.
Horváth Tünde - Lukács Emma - elismerő ajándékot kaptak a szép szereplésükért
Tanáruk: Bagi-Fiatal Lilla
Gratulálunk a szép eredményekhez!
Végzős növendékek hangversenye
Alapítványunk fogadhatja az adó 1%-át
Leopold Mozart Zeneiskola Közhasznú Alapítvány
Adószám: 18663169-1-13
Bankszámlaszámunk: 11742173-20139861
Köszönjük, ha adója 1%-át nekünk ajánlja fel.
Nyílt napok
Iskolánk művészeti képzéseire az általános- és középiskolai korosztályból várjuk a jelentkezőket.
Zeneiskolánk nyílt napjai az alábbi időpontokban látogathatók:
2024. május 6 (hétfő): 17:30-18:30
2024. május 7 (kedd): 16:30-17:30
2024. május 8 (szerda): 15:30-16:30
Mindhárom napon hangszerbemutatókat, hangszersimogatót tartunk és tájékoztatást adunk a Zeneiskola működéséről.
A nyílt napokat a zeneiskolai felvételi meghallgatás követi június folyamán, ami regisztrációhoz kötött. A felvételivel kapcsolatos információkat a későbbiekben teszünk közzé.
6. Növendékhangverseny
Szülői tájékoztató (szolfézst tanuló növendékeink számára)
A linket az érintett szülőknek megküldtük
Zenés
Gulyás Johanna korosztályában legfiatalabbként nagyon szépen teljesítményt nyújtott.
Felkészítőtanára: Szabó Alexa
VII.
XXXIII. Régiós „Lantos Magda” Zongoraverseny
Sziklássy Viola - ezüst - tanára Bagi-Fiatal Lilla
Tyupko András - kiemelet arany - tanára: Bagi-Fiatal Lilla
Fajszi Karsa - kiemelt arany - tanára: Heizer Zsófia
Strüning Leon - arany - tanára: Heizer Zsófia
Gratulálunk a szép eredményekhez!
Kreatív fuvolaverseny
I. kategória 3. korcsoport:
1. hely: Kovács Aisa (tanára: Váta Izabella)
2. hely: Vasady-Hoppál Vivien (tanára: Fülep Márk)
Bach Mindenkinek Fesztivál - hangverseny J. S. Bach születésnapja alkalmából
V. Regionális Gitárfesztivál
Görgőy Miklós ezüst helyezés
Tanára: Palatin Eduárd
Gratulálunk a szép eredményhez!
Regionális Szaxofon- és Klarinétverseny
Hernádi Zara Regina - arany
Tóth Bálint - arany és különdíj a "Színpadi jelenlétért"
Makara Kristóf Bendegúz - ezüst és különdíj a "Muzikalitásért és érzékeny előadásmódjáért"
Tanáruk: Ujj Andrea - eredményes felkészítő munkáért különdíjat kapott
Korrepetítor: Amano Seri - korrepetítori munkáért elismerő díjat kapott
Szívből gratulálunk a szép eredményekhez.
VII. Országos Oboafesztivál
Salamon Hedvig - bronz
Németh Natali - ezüst
Nagy Borbála - arany
Tanáruk: Farkas Anna - tanári különdíj
Zongorakísérő - Pál Judit
Szívből gratulálunk a szép eredményekhez.
IX. Nemzetközi Zongorafesztivál
Simon Anna - arany minősítés
Tanára: Dósa Károlyné Iringó
Dósa Károlyné a legeredményesebb a legeredményesebb felkészítő tanár díjat kapta.
Szívből gratulálunk a szép eredményhez.
Várhegyi Lajos kamarazene-sorozat 6.
Online zeneirodalom vetélkedő
Növendékek:
Borsodi Balázs; Jakab Dóra, Major Lili, Máthé Anna (m.v), Strüning Leon, Strüning Noel, Tunkel Hanga
Tanáruk: Kecskésné Papp Ágnes
Maximális pontszámot értek el.
Szívből gratulálunk a szép eredményhez.
Növendékhangverseny 4.
XIII. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny területi döntő
Simon Anna - Kiss Máté - 54 ponttal a döntőbe jutottak.
Tanáraik: Dósa Iringó, Heizer Zsófia
Horváth Tünde - Lukács Emma 53 ponttal döntőbe jutottak.
Tanáruk: Bagi - Fiatal Lilla
Kandrács Luca - Máthé Gergely - szépen szerepeltek.
Tanáruk: Dósa Iringó
Szeretettel gratulálunk !
XXII. Sistrum Zenei Verseny - fafúvós
Medgyes Tamara - fagott - arany minősítés
Harazdy Bánk - fagott - arany minősítés
Tanáruk: Rajnai Klára
Nagy Borbála Ágnes - oboa - arany minősítés
Tanára: Farkas Anna
Zongorán kísért: Pál Judit
Szívből gratulálunk a szép eredményekhez!
I. Zeneiskolai Rézfúvós Fesztivál Sztán István emlékére
Orbán János - baritonkürt - első korcsoportban ezüst minősítést kapott.
Felkészítő tanára: Takáts Tibor
Korrepetitor: Mészárosné Petrován Mária
Gratulálunk!
Növendékhangverseny
Félévi bizonyítványok kiosztása
Téli szünet a Zeneiskolában
Adventi Hangverseny
Adventi hangverseny
X. Országos Bihari János Hegedű-, Gordonka-, és Vonós Kamarazene Verseny
Rujp Anna (9.o) - arany minősítés
Felkészítő tanára: Bogáti László
Zongorakísérő: Amano Seri
Gratulálunk a szép eredményhez!
Növendékhangverseny 2.
I. Hormai József Regionális Énekverseny
Gratulálunk Rujp Eszternek a sikeres felkészülésért.
Felkészítőtanára: Szabó Alexa
Zongorakísérő: Szekér Bernadett
Leopold Mozart Háziverseny V.
XI. Ferenczy György Nemzetközi Chopin Zongoraverseny
I. korcsoport:
Dicséret - Karacsi Erik (tanára: Bagi-Fiatal Lilla)
III. korcsoport
Dicséret- Tyupko András (tanára: Bagi-Fiatal Lilla)
További résztvevők, akik szintén szépen szerepeltek:
Simon Anna (tanára: Dósa Iringó)
Kiss Máté (tanára: Heizer Zsófia)
Gratulálunk!
Zeneirodalom vetélkedő
Résztvevők:
Máthé Anna, Strüning Noel és Leon, Borsodi Balázs, Jakab Dóri, Major Lili
Felkészítőtanáruk:
Kecskésné Papp Ágnes
Danubia Talents Nemzetközi Zongoraverseny
A versenyen II. helyezést ért el Tyupko András.
Tanára: Bagi Fiatal Lilla
Gratulálunk!
Jótékonysági hangverseny
A hangversenyen fellépő növendékeink szépen szerepeltek:
Szász Attila trombita, tanára és zg: Szász József
Horváth Anna fuvola, tanára: Fülep Márk, zg. Pál Judit
Rujp Anna hegedű, tanára: Bogáti László, zg. Amano Seri
Szent Márton ünnepi vesperása
Krause Annamária zongora mesterkurzus
Várhegyi Lajos kamarazene-sorozat 5.
Őszi szünet
Növendékhangverseny 1.
Térítési díjak
Zene Világnapja hangverseny - Leopold Mozart Díjak átadása
Szülői tájékoztató és értekezlet
Borsányi Márton hangszerbemutató hangversenye (virginál)
Szakály Mátyás Díjátadó Ünnepség
Beiratkozás régi és új növendékeinknek
1.asztal: Szülői nyilatkozatok kitöltése, aláírandók (Adatvédelem, Házirend, helyszínen kitöltendő és aláírandó)
2.asztal: Csoportos órák felvétele a kiküldött beosztás szerint – kivétel új növendékek. A hangszeres órák beosztása a főtárgy-tanárokkal egyeztetett módon történik.
3.asztal: Adategyeztetés, Bizonyítvány leadása
4.asztal: Befizetések: Hangszerhasználati adomány; illetve a tájékoztató füzet és a gyakorlási napló kifizetése.
Kérjük, hogy a térítési-, és tandíjra vonatkozó kedvezményre/mentességre vonatkozó kérelmüket, és a jogosultságot alátámasztó hivatalos dokumentumokat hozzák magukkal már a beiratkozásra! (Díjkedvezmény , Díjmentesség)
A Térítési- és Tandíj befizetésére vonatkozó tudnivalókat a beiratkozások után küldjük meg, azt nem lehet a helyszínen befizetni.
A gyermeket a beiratkozásra nem szükséges elhozni.